Tu jesteś:

Nowa inwestycja biurowa we Wrocławiu

Infinity

Avestus Real Estate i European Property Investors Special Opportunities 4 (EPISO 4), fundusz zarządzany przez Tristan Capital Partners, sfinalizowały zakup nieruchomości w ścisłym centrum Wrocławia. Na działce przy placu Jana Pawła II (ul. Nabycińska 2) powstanie projekt biurowy Infinity.

Inwestycja posiada już prawomocne pozwolenie na budowę, zakładające realizację siedmiokondygnacyjnego budynku o łącznej powierzchni ponad 22 tys. mkw. w standardzie klasy A, w którym znajdą się zarówno przestrzenie biurowe (19 818 mkw.), jak i handlowo-usługowe (2 547 mkw.). Ukończenie budowy zostało zaplanowane na 3 kwartał 2020r.

W ramach udogodnień przewidziano parking na 314 miejsc oraz 60 stanowisk dla rowerzystów.

Projekt architektoniczny obiektu przygotowała pracownia AHR Architects, a komercjalizacją inwestycji zajmie się firma JLL. Avestus Real Estate i Tristan Capital Partners posiadają prawomocne pozwolenie na budowę biurowca Infinity. Oddanie do użytku całego kompleksu zaplanowano na 3 kw. 2020 r. Pierwsze prace na terenie inwestycji ruszą w maju 2018r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×