Tu jesteś:

Na Służewcu życie nie ogranicza się do biura

Służewiec, będący największą dzielnicą biurową w Polsce, wbrew powszechnie panującym przekonaniom, ma coraz więcej do zaoferowania poza samymi biurami. Przybywa tu lokali gastronomicznych, usług oraz obiektów rozrywkowo-kulturalnych. Buduje się także coraz więcej mieszkań- wynika z najnowszej edycji mapy Służewca, opracowanej przez ekspertów Knight Frank, zatytułowanej „Służewiec - życie nie ogranicza się do biura”.

Na mapie pojawiły się nowe punkty gastronomiczne i usługowe, a także ciekawe miejsca, gdzie można spędzić czas po pracy. Oprócz projektów biurowych i mieszkaniowych, które nadal cieszą się zainteresowaniem, na Służewcu zaczęły pojawiać się także hotele. W trakcie realizacji są również inwestycje infrastrukturalne. Wierzymy, że wraz z ich ukończeniem, okolica stanie się bardziej atrakcyjna.” – mówi Agnieszka Ilińska, Konsultant w Dziale Badań Rynku Knight Frank.

Służewiec to największa dzielnica biznesowa w Polsce z ponad 80 biurowcami o powierzchni przekraczającej 1 mln mkw.

Publikując naszą mapę chcieliśmy pokazać, że Służewiec to miejsce, gdzie jest wiele udogodnień dla pracujących tam ponad 80.000 osób. Oferta gastronomiczna rozwija się bardzo dobrze w biurowcach, jak i w ich okolicy. Do tego dochodzą sezonowe eventy jak zloty foodtrucków, organizowane przez właścicieli i zarządców nieruchomości. Ponadto w EMPARKU otworzyła się strefa letnia oraz zagościł BioBazar, który kilka razy w tygodniu, w tym także w sobotę, otwiera swoje podwoje dla osób ceniących zdrową żywność.” – mówi Izabela Miazgowska, Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami Knight Frank.

Źródło: Knight Frank

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×