Tu jesteś:

Multibud czyli były prezes Polnordu idzie na swoje

Były prezes Polnordu, Wojciech Ciurzyński, chce budować w dużej skali. tym razem na własny rachunek, ale z zagranicznymi funduszami - napisał Puls Biznesu.

Multibud, spółka Wojciecha Ciurzyńskiego i jego współpracowników ma już podpisane listy intencyjne w sprawie realizacji kilku sporych przedsięwzięć deweloperskich. M.in. są to listy z Naczelną Organizacją Techniczną (NOT) dotyczące budowy dwóch kompleksów z biurami i powierzchniami usługowymi w Radomiu i Gdyni, gmina Kobyłka - o zagospodarowaniu centrum miasta, firmą poligraficzną OZGraf - w sprawie koncepcji kompleksu biurowo-handlowo-mieszkaniowego w Olsztynie i prywatnymi inwestorami o budowie kompleksu biurowego w Rzeszowie czy zagospodarowaniu 3 ha w Łodzi.
Proponowanych modeli współpracy z inwestorami jest kilka. Chodzi o to, żeby połączyć światowy pieniądz z lokalną wiedzą. Multibud o pieniądzach rozmawia z funduszami z USA, Arabii Saudyjskiej i Niemiec. - W dłuższej perspektywie po pieniądze moglibyśmy nawet pójść na giełdę  - Pulsowi Biznesu mówi Wojciech Ciurzyński.

Źródło: Puls Biznesu

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×