Tu jesteś:

Moniuszki 1A wraca na rynek

Jasne kolory, kamień i szkło dekoracyjne, umieszczona w centralnym punkcie kameralna recepcja tworzą nowoczesną strefę wejścia do budynku. Powierzchnia do wynajęcia w Moniuszki 1a  wraca na rynek.

Moniuszki 1a to warszawski wysokościowiec zlokalizowany w obszarze dzielnicy Śródmieście, w odległości ok. 250 m. od stacji metra Świętokrzyska, łączącej linie metra M1 i M2. W 2014 roku biurowiec przeszedł gruntowną modernizację. Projekt okazał się dużym sukcesem – mierzalnym stu procentowym wynajmem powierzchni biurowych na długoterminowych umowach. Obecnie w nowym cyklu komercjalizacji projekt wraca na rynek z ofertą wykończonych powierzchni biurowych w standardzie certyfikacji BREEAM Very Good.

Komercjalizacją dostępnych powierzchni biurowych na zlecenie właściciela – funduszu Catalyst Capital zajmuje się firma doradcza NAI EstateFellows będąca jednocześnie zarządcą budynku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×