Tu jesteś:

Mokotów Nova zwycięzcą CIJ Awards 2011

Mokotów Nova, Warszawa.

Ghelamco Poland podczas tegorocznego konkursu CIJ Awards został zwycięzcą w trzech kategoriach. Firma uzyskała tytuł Dewelopera Roku w Polsce, a jej najnowsza inwestycja – Mokotów Nova okazała się najlepszym projektem w dwóch kategoriach: Best New Office Development i Essa Awards.

Uroczyste wręczenie ‘CIJ Award’ odbyło się 3 listopada br. podczas oficjalnej gali w Hotelu Intercontinental w Warszawie. Nagrody, które zaliczają się do najważniejszych wyróżnień branżowych, zostały wręczone po raz dziesiąty. Nagrody CIJ przyznawane są również w Czechach, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech.

Mokotów Nova została uznana za najlepszy Obiekt Biurowy w Polsce oraz zwyciężyła w kategorii Essa Award, w której oceniane były aspekty ekologiczne budynku. Ghelamco kontynuuje praktyki ekologicznego budownictwa zapoczątkowane wraz z wprowadzaniem na polski rynek certyfikatu BREEM, który otrzymały już trzy budynki Ghelamco: Trinity Park III, Katowice Business Point, Crown Square.

Mokotów Nova to jeden z największych projektów biurowych realizowanych obecnie na Mokotowie. We wrześniu do użytku została oddana I faza projektu o powierzchni 25 000 mkw. Cały obiekt, czyli łącznie 40 000 mkw. zostanie ukończony w lutym  2012 r. Inwestycja znajduje się przy ul. Wołoskiej w Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×