Tu jesteś:

Mennica Legacy Tower z kolejnymi pracami

Mennica Legacy Tower - plac budowy

Zgodnie z harmonogramem prac zakończyła się budowa 4-kondygnacyjnego podziemia wieżowca Mennica Legacy Tower, powstającego przy skrzyżowaniu ulic Prostej i Żelaznej w Warszawie. Ta inwestycja realizowana jest przez Golub GetHouse oraz Mennicę Polską S.A.

Budowa Mennica Legacy Tower rozpoczęła się w listopadzie 2016 roku. Rok później, w ostatnich dniach listopada 2017 roku, generalny wykonawca inwestycji, Warbud S.A., zakończył budowę 4-kondygnacyjnej części podziemnej kompleksu. Obecnie, na poziomie parteru wykonywana jest już część nadziemna konstrukcji. Z kolei, na poziomach podziemnych rozpoczęto realizację robót murowych. Na placu budowy trwają również prace związanie z usuwaniem tymczasowych konstrukcji, które zostały wykonane na potrzeby usztywnienia ścian szczelinowych, pozwalających na realizację wykopu. 

Dyrektor Rozwoju Golub GetHouse. W 140-metrowej wieży i sąsiadującym z nią 43-metrowym budynku zachodnim znajdzie się łącznie 65 630 mkw. powierzchni biurowej. Za projekt architektoniczny kompleksu biurowego odpowiada pracownia architektoniczna Goettsch Partners z Chicago, która na swojego lokalnego partnera wybrała biuro projektowe Epstein.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×