Tu jesteś:

LC Corp planuje budowę biurowca we Wrocławiu

Firma LC Corp SA stała się właścicielem gruntu przy ulicy Kolejowej we Wrocławiu. Działka o wielkości 5 428 mkw. została kupiona za blisko 32 mln złotych. Dolnośląski deweloper planuje na niej budowę nowoczesnego obiektu biurowego.      

Firma LC Corp SA zrealizowała już inwestycje w stolicy Dolnego Śląska. W portfolio firmy znajdują się obiekty, które na stałe wpisały się w architekturę miasta: Sky Tower, Arkady Wrocławskie oraz niedawno sprzedany Retro Office House. Teraz firma zdecydowała się na realizację kolejnej inwestycji we Wrocławiu. Przy ulicy Kolejowej powstanie nowoczesny obiekt biurowy.  

Aktualnie skupiamy się na stworzeniu unikalnego projektu, chcemy aby nasz obiekt wybudowany został szacunkiem dla okolicy i zastanej zabudowy.Jak zwykle podejmiemy współpracę z najlepszymi i doświadczonymi projektantami oraz wykonawcami, aby zapewnić sukces inwestycji przy ulicy Kolejowej – mówi Piotr Pirogowicz z LC Corp SA.

Oprócz obiektów zlokalizowanych we Wrocławiu w portfolio nieruchomości biurowych LC Corp znajdują się warszawskie Wola Center i Wola Retro. Ten ostatni budynek zostanie oddany do użytku w III kwartale 2019.

Projektując nowoczesny obiekt we Wrocławiu przy ulicy Kolejowejstaramy się już teraz przewidywać indywidualne potrzeby naszych przyszłych najemców. Jesteśmy w kontakcie z firmami dostarczającymi najnowocześniejsze rozwiązania i innowacyjne know-how dla obiektów biurowych mówi Tomasz Wróbel, Członek Zarządu LC Corp SA. - Tworząc nasze obiekty, staramy się skupiać nie tylko na realizacji celów biznesowych, ale także na pozytywnym wkładzie projektu w rozwój okolicy, w tworzenie przestrzeni służących mieszkańcom - dodaje Tomasz Wróbel.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×