Tu jesteś:

Krauze wyprowadza się z biur w hotelu Marriott

Jak podaje Puls Biznesu, spółka Prokom Investments w ramach cięć podjęła decyzję o wyprowadzce z zajmowanych biur w centrum Warszawy w hotelu Marriott na rzecz zrealizowanego przez Polnord parku biurowego na Wilanowie.

Spółki związane z Ryszardem Krauze zajmowały biura w Centrum LIM w hotelu Marriott od połowy lat 90. Początkowo zajmowały kilka pięter, ostatnio już jedynie piąte i szóste. W wyniku oszczędności i  cięć trójmiejski biznesmen podjął decyzję o wyprowadzce na obrzeża miasta do zrealizowanego przez Polnord parku biurowego na Wilanowie. Jak przyznał w rozmowie z Pulsem Biznesu Tomasz Tarnowski z Prokom Investments spółka planuje przeprowadzkę do nowych biur jeszcze przed końcem roku.

– To racjonalna decyzja. Od zawsze planowaliśmy przeniesienie się do biur w Wilanowie, które zbudowała nasza spółka Polnord. Realizujemy obecnie mniej projektów i są one bardziej skonsolidowane. Pracuje przy nich mniej ludzi, którzy potrzebują mniej powierzchni biurowej. Czasy są trudne, pilnujemy kosztów jak wszyscy – przyznał w rozmowie z Pulsem Biznesu, Ryszard Krauze.

Źródło: Puls Biznesu

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×