
Kopernika 21 w Warszawie
W budynku biurowym o butikowym charakterze, który stanął u zbiegu ulic Kopernika i Ordynackiej w Warszawie, trwają prace wykończeniowe. Oddanie obiektu planowane jest na 30. stycznia 2016 roku.
Kopernika 21 oferuje powierzchnię biurową, zaprojektowaną w stylu open space i lokale handlowo – usługowe. Bryła budynku ukształtowana została w podziale na dwie części: dwukondygnacyjny, kamienny cokół, nawiązujący formą do sąsiednich budynków oraz ustawioną na nim czterokondygnacyjną część w formie wieży. Jej ostatnia kondygnacja jest przeszklona i lekko cofnięta w stosunku do głównego frontu.
Projekt architektoniczny biurowca powstał w pracowni Grupa 5 Architekci. Inwestorem obiektu jest spółka celowa Kopernika 21 Sp. z o.o. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację jest firma doradcza Walter Herz.
Poland
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.