Tu jesteś:

Komercjalizacja Renaissance Tower na finiszu

Renaissance Tower

Komercjalizacja warszawskiego biurowca Renaissance Tower nabrała tempa. W ciągu sześciu miesięcy wynajęto około 10 000 mkw., co stanowi ponad 80% powierzchni najmu, z czego prawie 8 000 mkw. to efekt osiągnięty w ciągu ostatnich trzech miesięcy. Obecnie do dyspozycji najemców zostały ostatnie wolne powierzchnie. Renaissance Tower należy do portfolio Octava Property Trust.

Renaissnace Tower zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Wola, w tzw. Centralnym Obszarze Biznesu został zbudowany w 2001 roku, a następnie zmodernizowany w 2013 roku.

Wszystkie podpisane w tym roku umowy zawarte zostały z nowymi najemcami, którzy chcą lokować swoje biznesy właśnie tutaj.  Renaissance Tower to nie tylko efektywna powierzchnia biurowa, ale i rozwiązania techniczne zapewniające wysoki poziom komfortu użytkowników – mówi Wiktor Dąbrowski, Leasing Director Octava Property Trust.

 Rok 2018 kończy się dla Renaissnace Tower sukcesem. Budynek cieszy się rosnącym zainteresowaniem wśród firm chcących wynająć komfortowe biuro w centrum Warszawy. Biurowiec, który na początku roku w 50% był pusty, teraz dysponuje już ostatnimi wolnymi powierzchniami. Trwają negocjacje dotyczące umów najmu kolejnych 2 000 mkw., które sfinalizujemy jeszcze w tym roku – podsumowuje Henryk Rytwiński, COO Octava Property Trust.   

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×