Tu jesteś:

Kolejny etap Wilanów Office Park w trakcie realizacji, nowi najemcy w drodze

Wilanów Office Park, Warszawa

Obecnie w ramach kompleksu Wilanów Office Park powstaje budynek A1 (39 000 mkw.), do którego w tym roku przeprowadzi się grupa Asseco, jedna z największych firm informatycznych w Polsce oraz budynek B3 (17 000 mkw.).

Docelowo Wilanów Office Park będzie składał się z 18 budynków o łącznej powierzchni biur wynoszącej 140 tys. mkw. Pierwszy z nich (B1), został oddany do użytku we wrześniu zeszłego roku. Biurowiec o powierzchni 14 301 mkw. w całości wynajęła spółka Pol-Aqua.

Wilanów Office Park to unikatowy w skali kraju projekt kompleksu biurowego, w którym ultranowoczesna architektura spotyka się z naturą. 50 proc. z należącego do kompleksu siedemnastohektarowego terenu będzie stanowiła przestrzeń biologicznie czynna, która zostanie zagospodarowana w sposób sprzyjający relaksowi oraz aktywnemu wypoczynkowi przyszłych pracowników. Będą oni mieli do swojej dyspozycji rozległy park ze zbiornikiem wodnym pełniącym funkcję krajobrazowo-rekreacyjną. Projekt wyróżnia się spośród dostępnych na rynku nieruchomości biurowych także kameralną skalą budynków (do 4 kondygnacji naziemnych) oraz zróżnicowaną architekturą.

Wszystkie biurowce kompleksu Wilanów Office Park spełniają normy zgodne ze standardem certyfikacji BREEAM. Deweloperem obiektu jest firma Polnord SA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×