Tu jesteś:
  • The City
  •  Biura
  •  Wiadomości
  •  Kolejne obiekty GLL Real Estate Partners zarządzane przez BNP Paribas Real Estate Poland

Kolejne obiekty GLL Real Estate Partners zarządzane przez BNP Paribas Real Estate Poland

Zaułek Piękna

Portfolio biurowców funduszu GLL Real Estate Partners powiększyło się w czerwcu o zlokalizowany w centrum Warszawy budynek Zaułek Piękna. W ostatnich miesiącach fundusz pozyskał także dwa obiekty magazynowe w okolicach Poznania i Wrocławia, których głównym najemcą jest Amazon. Zarządcą obiektów został BNP Paribas Real Estate Poland.

Wraz z przejęciem obiektów w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, GLL Real Estate Partners powierzył BNP Paribas Real Estate Poland świadczenie usług z zakresu property management.

GLL Real Estate Partners jest właścicielem biurowców Marynarska Point II, Liberty Corner, Renaissance Building, Griffin House i Zaułek Piękna w Warszawie, Kazimierz Office Center w Krakowie i Green Day we Wrocławiu, a także dwóch magazynów Amazona w okolicach Poznania i Wrocławia. Wszystkimi dziewięcioma nieruchomościami zarządza BNP Paribas Real Estate Poland.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×