Tu jesteś:

Knight Frank liderem w Krakowie

Niemal 34,5 tys. mkw. powierzchni biurowej w Krakowie zostało wynajęte w tym roku z udziałem ekspertów Knight Frank. To 27 proc. łącznego wolumenu transakcji najmu na krakowskim rynku biurowym.

„Kraków to drugie po Warszawie miasto pod względem zasobów powierzchni biurowych. Tutejszy rynek nieustannie się rozwija. Trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy obecni w inwestycjach biurowych z ogromnym potencjałem.” – komentuje Monika Sułdecka-Karaś, Dyrektor Regionalny i Partner Knight Frank.

„Reprezentowaliśmy właścicieli i najemców w 16 procesach wynajmu. Podpisaliśmy umowy m.in. w takich budynkach jak: O3 Business Campus, Kotlarska 11, Equal Business Park, Porto Office B, Pilot Tower. Wśród najemców, którym doradzaliśmy w tym okresie są: Philip Morris, Ch2M czy Muzeum Historyczne Miasta Krakowa. Przed nami końcówka roku i liczymy, że będzie także owocna.” - dodaje.

Krakowski oddział Knight Frank rozpoczął działalność w 1998 r. Zespołem zajmującym się komercjalizacją kieruje Monika Sułdecka-Karaś, która dołączyła do Knight Frank w 1999 r.

Krakowski pięcioosobowy zespół wraz z ekspertami z warszawskiego biura Knight Frank, doradzającymi międzynarodowym korporacjom w procesie najmu biura, wynajął łącznie 34 445 mkw. od I do końca III kwartału 2017 r. Jak wynika z danych zebranych przez Polish Office Research Forum, łączna wynajęta powierzchnia biurowa w Krakowie w tym okresie przekroczyła 128 000 m kw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×