Tu jesteś:

Katowice i Kraków - podsumowanie transakcji od początku roku

Od stycznia 2010 r., katowickie biuro regionalne King Sturge uczestniczyło w transakcjach najmu powierzchni biurowych, obejmujących wynajem ok. 13,000 mkw w Katowicach i Krakowie, z czego prawie 10,000 mkw miało miejsce w Katowicach.

Katowickie transakcje obejmowały głównie wynajem powierzchni w budynku Katowice Business Point, ktorego KS jest agentem wyłącznym. Największym najemcą do tej pory jest firma PricewaterhouseCoopers. Oprócz pozostałych najemców, we wrześniu dwie nowe firmy, Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości S.A. i Polskie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., wynajęły ok 1,000 mkw powierzchni w budynku.

„Jesteśmy zadwoleni, że coraz wiecej firm w Katowicach decyduje się na zmianę lokalizacji biura i polepszenie standardu wynajmowanej powierzchni, wykorzystując nowopowstałe budynki biurowe, które od początku roku dostarczyły na rynek Katowic ponad 45,000 mkw – mówi Aleksandra Malanowicz, Head of Katowice Office.

W przypadku dwóch, zrealizowanych transakcji, KS reprezentowało wyłączne interesy najemców. Klientami reprezentowanymi przez KS był Deloitte Audyt w Katowicach oraz firma UPM-Kymmene, która posiada Krakowskie Centrum Wsparcia Systemów IT w budynku Kraków Business Park 200.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×