Tu jesteś:

Katarzyna Pankiewicz, Yareal: BPO szansą dla Warszawy

Katarzyna Pankiewicz, Yareal

Sektor BPO może być dużą szansą dla rynku biurowego w Warszawie. Z powodu dużej podaży ceny najmu trochę spadną, najemcy, relokując się do nowych budynków, zwolnią miejsce w starszych budynkach klasy B+. To może być interesująca oferta dla firm z sektora BPO - mówi Katarzyna Pankiewicz, dyrektor ds. wynajmu i sprzedaży w Yareal Polska.

Przez lata obserwowałam rozwój tego sektora we Wrocławiu i Krakowie. Można śmiało powiedzieć, że cały rynek nieruchomości biurowych w tych miastach opiera się właśnie na BPO.

Dużą rolę odgrywa tutaj też coraz większa specjalizacja i wyższy poziom obsługi w samych firmach z sektora BPO. Warszawa jest miastem, gdzie znalezienie kilkuset wyspecjalizowanych pracowników jest stosunkowo łatwe i nadal tańsze niż na przykład w Niemczech.

 

Wypowiedź podczas debaty z cyklu Inwestowanie w nieruchomości: Quo vadis polska komercjo? Edycja specjalna po targach MIPIM w Cannes.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×