Tu jesteś:

Kancelaria Brochocki skomercjalizowała 10 tys. mkw. powierzchni biurowej

Vipol Plaza

Kancelaria Brochocki pośredniczyła w wynajmie i sprzedaży kolejnych mkw. na warszawskim i wrocławskim rynku nieruchomości komercyjnych. Na warszawskim Żoliborzu przy ul. Powązkowskiej 44c do nowej siedziby wprowadziło się wydawnictwo Medical Tribune, które za pośrednictwem Kancelarii Brochocki wynajęło 1100 mkw. w kameralnym budynku IRYDION.Pod tym samym adresem będzie znajdować się przychodnia Falck Medycyna Sp. z o. o., która wynajęła 430 mkw.

Od września br. nową siedzibę będzie mieć Niepubliczna Szkoła Podstawowa My Vinci. Na Dolnym Mokotowie w budynku przy ul. Czerskiej 14 placówka zajmie 1100 mkw.

Teatr Żydowski im. Estery Rachel i Idy Kamińskich wynajął nową przestrzeń przy ul. Senatorskiej 35. Siedziba teatru na warszawskim Śródmieściu zajmie 670 mkw.

Przy pomocy Kancelarii Brochocki firma Polpatron, zajmująca się m.in. ochroną osób i mienia, znalazła biuro o powierzchni 560 mkw. Firma przeprowadziła się do budynku biurowego Vipol Plaza na warszawskiej Woli przy ul. Młynarskiej 48. 

Firma Immersion wprowadziła się do biura o powierzchni 400 mkw. przy ul. Ciszewskiego 15. Nowa siedziba firma znajduje się w Centrum Handlowym KEN na warszawskim Ursynowie.

Aeropark, pierwszy park biznesowy w Warszawie położony w bezpośrednim sąsiedztwie Międzynarodowego Portu Lotniczego Warszawa Okęcie im. Fryderyka Chopina, ma nowego najemcę. Sonova, wiodący producent aparatów słuchowych, wynajął 350 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej zlokalizowanej przy ul. 17 Stycznia 45a.

Digital Brothers, firma zajmująca się sprzedażą maszyn i materiałów eksploatacyjnych do druku, przeprowadziła się do kameralnego biurowca na warszawskim Wilanowie. Spółka wynajęła 330 mkw. przy ul. Wiertniczej 104.

Taneczna Office Park ma nowego najemcę w kameralnym budynku biurowym usytuowanym przy jednej z głównych arterii stolicy - ul. Puławskiej. ICL Polska, firma oferująca innowacyjne rozwiązania dla terenów zieleni, roślin ozdobnych i upraw specjalistycznych, zajmie 240 mkw. powierzchni biurowej. 

Ponadto Kancelaria Brochocki renegocjowała umowę najmu na 2500 mkw. powierzchni biurowej z międzynarodową firmą farmaceutyczną zlokalizowaną w Śródmieściu w budynku Nordic Park na ul. Kruczkowskiego 8. Firma Rational także renegocjowała umowę najmu na 300 mkw. biura przy ul. Bokserskiej 66. Bokserska Office Center to budynek biurowy usytuowany w bardzo bliskim sąsiedztwie Portu Lotniczego Warszawa Okęcie im. Fryderyka Chopina.

Natomiast wrocławski oddział Kancelarii Brochocki wynajął dwie powierzchnie: ponad 200 mkw. przy ul. Zapolskiej 1 dla Tomma Diagnostyka Obrazowa SA i 330 mkw. dla SIGMA IT Consulting na ul. Strzegomskiej 138. Budynek ten to biurowiec klasy A, który swoim najemcom oferuje nie tylko komfortowe biura, ale również basen oraz saunę parową umiejscowione  na dachu budynku.

Feniks Capital za pośrednictwem Kancelarii Brochocki sprzedało lokale handlowo-usługowe we Wrocławiu i Warszawie o łącznej powierzchni 320 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×