Tu jesteś:

Kameralne biura dla każdej firmy

Krzysztof Paul, Prezes Zarządu Unimor Development S.A 

Rynek nieruchomości w Trójmieście przyciąga firmy zarówno z Polski, jak i zagranicy. Region stale się rozwija, niski wskaźnik pustostanów świadczy o tym, że nadal jest zapotrzebowanie na nowoczesne powierzchnie biurowe - podkreśla Krzysztof Paul, Prezes Zarządu Unimor Development S.A 

Prognozy pokazują, że stan ten będzie się utrzymywał przez kolejne lata. Bliskość morza i czyste powietrze to ważne czynniki wpływające na atrakcyjność tej części Polski z punktu widzenia firm. Lokalny rynek wciąż jest nienasycony, coraz trudniej o wolne grunty pod zabudowę biurową, dlatego Unimor skupia się na rewitalizacji istniejących budynków. Związane z tym procedury, prace archeologiczne, konsultacje z konserwatorami zabytków - oczywiście znacząco wpływają na harmonogram prac, jednak jako spółka posiadamy niezbędne doświadczenie w realizacji złożonych i nietypowych projektów deweloperskich.

Pierwszym etapem kompleksu Pomerania Office Park, ukończonym i oddanym ponad rok temu do użytku,  jest zmodernizowany budynek  biurowo–usługowy o nazwie ZEFIR, usytuowany przy ul. Żabi Kruk  w Gdańsku. Biura, które oferujemy, są kameralne, a dostępne lokale zachęcają do skorzystania z naszej oferty także mniejsze firmy, szczególnie popularne dziś start-upy. Dużym plusem są przystępne koszty najmu, które nie naruszają zbytnio ich budżetów i pozwalają cieszyć się pracą w nowoczesnej i komfortowo urządzonej przestrzeni biurowej. Dodatkowym atutem są tarasy na dachu budynku z niesamowitym widokiem na panoramę Gdańska. To miejsce przeznaczone do wypoczynku, relaksu i integracji w trakcie dnia pracy. Zainteresowanie oferowaną przez nas powierzchnią biurową jest duże, obecny poziom komercjalizacji obiektu wynosi 80 proc. Prowadzimy rozmowy z kolejnymi najemcami. 

ATOL i FALA to kolejne etapy projektu Pomerania Office Park. Według planów, pierwszy z nich będzie miał 4400 mkw. powierzchni, która swoim stylem będzie wpisywać się w klimat okolicy i pozostałych obiektów kompleksu. Budynek będzie wyposażony w podziemny garaż i zewnętrzne miejsca parkingowe. Ostatnią częścią kompleksu biurowego jest wspomniana  FALA. To nieodłączna część projektu, mimo że nie jesteśmy właścicielem tego obiektu. W minionym roku miała miejsce transakcja, która wskazuje, że trafi on do portfela bardzo doświadczonego dewelopera,  dysponującego wymaganym doświadczeniem i zdolnością do podjęcia takiego wysiłku inwestycyjnego. Wszystkie trzy budynki tworzone są w pasującym do siebie stylu, z wykorzystaniem najnowszych technologii budownictwa biurowego. 

W naszych projektach wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały budowlane i rozwiązania architektoniczne. Dzięki temu możliwa jest szybka, a przede wszystkim - dowolna  aranżacja przestrzeni biurowych. 

W biurowcu ZEFIR zastosowaliśmy innowacyjne systemy techniczne, które optymalizują zużycie energii elektrycznej i wody, obniżając tym samym koszty ponoszone przez najemców. 

Rynek biurowy w Polsce rozwija się i dostarcza coraz nowocześniejszych rozwiązań. Pomerania Office Park przyciąga najemców dobrą lokalizacją, rozbudowaną infrastrukturą miejską, wysokim standardem wykończenia . Dokładamy wszelkich starań, by nasze biura spełniały oczekiwania pracodawców, którzy poszukują komfortowych warunków pracy dla swoich zespołów.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

Giełda i Waluty

Kursy walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
NBP 2018-11-20
USD 3,7900 +0,16%
EUR 4,3314 +0,17%
CHF 3,8171 +0,59%
GBP 4,8643 -0,12%
Wspierane przez Money.pl
Giełda
Money.pl - Kliknij po więcej
GPW (2018-11-20 18:59)
WIG 55205.54 -1,26%
WIG20 2160.57 -1,33%
mWIG40 3772.3 -1,15%
sWIG80 10688.09 -1,00%
Wspierane przez Money.pl
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×