Tu jesteś:

Kameralne biura dla każdej firmy

Krzysztof Paul, Prezes Zarządu Unimor Development S.A 

Rynek nieruchomości w Trójmieście przyciąga firmy zarówno z Polski, jak i zagranicy. Region stale się rozwija, niski wskaźnik pustostanów świadczy o tym, że nadal jest zapotrzebowanie na nowoczesne powierzchnie biurowe - podkreśla Krzysztof Paul, Prezes Zarządu Unimor Development S.A 

Prognozy pokazują, że stan ten będzie się utrzymywał przez kolejne lata. Bliskość morza i czyste powietrze to ważne czynniki wpływające na atrakcyjność tej części Polski z punktu widzenia firm. Lokalny rynek wciąż jest nienasycony, coraz trudniej o wolne grunty pod zabudowę biurową, dlatego Unimor skupia się na rewitalizacji istniejących budynków. Związane z tym procedury, prace archeologiczne, konsultacje z konserwatorami zabytków - oczywiście znacząco wpływają na harmonogram prac, jednak jako spółka posiadamy niezbędne doświadczenie w realizacji złożonych i nietypowych projektów deweloperskich.

Pierwszym etapem kompleksu Pomerania Office Park, ukończonym i oddanym ponad rok temu do użytku,  jest zmodernizowany budynek  biurowo–usługowy o nazwie ZEFIR, usytuowany przy ul. Żabi Kruk  w Gdańsku. Biura, które oferujemy, są kameralne, a dostępne lokale zachęcają do skorzystania z naszej oferty także mniejsze firmy, szczególnie popularne dziś start-upy. Dużym plusem są przystępne koszty najmu, które nie naruszają zbytnio ich budżetów i pozwalają cieszyć się pracą w nowoczesnej i komfortowo urządzonej przestrzeni biurowej. Dodatkowym atutem są tarasy na dachu budynku z niesamowitym widokiem na panoramę Gdańska. To miejsce przeznaczone do wypoczynku, relaksu i integracji w trakcie dnia pracy. Zainteresowanie oferowaną przez nas powierzchnią biurową jest duże, obecny poziom komercjalizacji obiektu wynosi 80 proc. Prowadzimy rozmowy z kolejnymi najemcami. 

ATOL i FALA to kolejne etapy projektu Pomerania Office Park. Według planów, pierwszy z nich będzie miał 4400 mkw. powierzchni, która swoim stylem będzie wpisywać się w klimat okolicy i pozostałych obiektów kompleksu. Budynek będzie wyposażony w podziemny garaż i zewnętrzne miejsca parkingowe. Ostatnią częścią kompleksu biurowego jest wspomniana  FALA. To nieodłączna część projektu, mimo że nie jesteśmy właścicielem tego obiektu. W minionym roku miała miejsce transakcja, która wskazuje, że trafi on do portfela bardzo doświadczonego dewelopera,  dysponującego wymaganym doświadczeniem i zdolnością do podjęcia takiego wysiłku inwestycyjnego. Wszystkie trzy budynki tworzone są w pasującym do siebie stylu, z wykorzystaniem najnowszych technologii budownictwa biurowego. 

W naszych projektach wykorzystujemy najnowocześniejsze materiały budowlane i rozwiązania architektoniczne. Dzięki temu możliwa jest szybka, a przede wszystkim - dowolna  aranżacja przestrzeni biurowych. 

W biurowcu ZEFIR zastosowaliśmy innowacyjne systemy techniczne, które optymalizują zużycie energii elektrycznej i wody, obniżając tym samym koszty ponoszone przez najemców. 

Rynek biurowy w Polsce rozwija się i dostarcza coraz nowocześniejszych rozwiązań. Pomerania Office Park przyciąga najemców dobrą lokalizacją, rozbudowaną infrastrukturą miejską, wysokim standardem wykończenia . Dokładamy wszelkich starań, by nasze biura spełniały oczekiwania pracodawców, którzy poszukują komfortowych warunków pracy dla swoich zespołów.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×