Tu jesteś:

.KTW I z zarządcą

Colliers International został zarządcą pierwszego z dwóch budynków kompleksu biurowego .KTW w Katowicach. Właścicielem obiektu jest TDJ Estate.

.KTW to kompleks biurowy klasy A powstający przy al. Roździeńskiego 1 w pobliżu  hali widowiskowo-sportowej Spodek oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Docelowo kompleks będzie składał się z dwóch budynków oferujących łącznie ponad 58 tys. mkw. powierzchni biurowej i ponad 3,6 tys. mkw. powierzchni handlowej. Powoli dobiega końca budowa pierwszego, 14-kondygnacyjnego biurowca .KTW I o powierzchni blisko 20 tys. mkw. W jego otoczeniu powstał układ drogowy, a wewnątrz trwają intensywne roboty wykończeniowe z myślą o pierwszych najemcach, którzy zawitają tu w czerwcu 2018 r. Do dyspozycji najemców oraz gości .KTW I oddanych zostanie ponad 240 miejsc parkingowych rozmieszczonych na trzykondygnacyjnym parkingu podziemnym.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×