Tu jesteś:

Jones Lang LaSalle rozwija dział wycen

Do departamentu wycen Jones Lang LaSalle dołączyły dwie nowe osoby - Ewa Korzeniewska i Krzysztof Skrodzki.

Ewa Korzeniewska posiada doświadczenie z zakresu wyceny przedsiębiorstw i analizy rynku nieruchomości. Krzysztof Skrodzki był poprzednio zatrudniony w Idea Bank w zespole wycen nieruchomości, gdzie zajmował się m.in. weryfikacją i przygotowywaniem wycen nieruchomości pod kątem przyszłych zabezpieczeń zobowiązań kredytowych.
Departament wycen (Valuation Department) w Jones Lang LaSalle liczy 19 specjalistów i ekspertów. Jest to obecnie największy na polskim rynku zespół realizujący kompleksowe projekty z zakresu wyceny nieruchomości. Portfolio usług z obszaru wyceny świadczonych przez zespół Jones Lang LaSalle obejmuje m.in. doradztwo inwestycyjne, bankowe, transakcyjne i korporacyjne. Od początku istnienia Jones Lang LaSalle w Polsce usługi związane z wyceną nieruchomości realizowane są przez samodzielny, osobny departament i stanowią jedną z głównych gałęzi działalności firmy.

Źródło: Jones Lang LaSalle

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×