Tu jesteś:

JLL wybrany Partnerem Strategicznym ABSL

JLL firma doradcza świadcząca usługi na rynku nieruchomości, została po raz kolejny wybrana Partnerem Strategicznym ABSL (Związku Liderów Sektora Usług Biznesowych – Association of Business Service Leaders) w Polsce.

JLL to doradca w obszarze nieruchomości rzecz firm z sektora usług dla biznesu. W 2016 r. firma doradzała przedstawicielom sektora BPO/SCC w negocjacjach umów najmu na ponad 140 000 mkw. powierzchni biurowej potwierdzając tym samym swoją pozycję lidera w tym obszarze. W gronie klientów JLL znalazły się takie marki jak m.in. Credit Suisse, Dentons, Euroclear, GSK, Lionbridge, Shell, Stanley Black & Decker, czy UBS.

ABSL jest organizacją branżową reprezentującą inwestorów z sektora usług dla biznesu. JLL współpracuje z ABSL od początków jego działania, promując Polskę jako atrakcyjną lokalizację dla projektów z obszaru BPO/SSC, a także wspierając ABSL w kontaktach z partnerami zewnętrznymi w Polsce i całej Europie. JLL dostarcza wiedzy merytorycznej w postaci badań i eksperckich analiz rynkowych do raportów wydawanych przez ABSL. Natomiast poprzez aktywny udział w konferencjach i spotkaniach przedstawicieli branży, JLL pomaga w promocji publikacji i działalności stowarzyszenia w Polsce i zagranicą. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×