Tu jesteś:

IMMOFINANZ otwiera siódmy budynek biurowy pod marką myhive

Crown Tower

Do grona budynków objętych marką biurową myhive, należącą do austriackiego inwestora IMMOFINANZ dołączył już siódmy warszawski  biurowiec – Crown Tower. Łącznie portfel myhive obejmuje aktualnie 21 budynków biurowych w pięciu krajach z ok. 470.000 mkw. powierzchni pod wynajem. Pozostałe nieruchomości pod tym brandem zlokalizowane są w Wiedniu, Bukareszcie, Pradze i Budapeszcie.

Portfel budynków myhive w Polsce aktualnie obejmuje położone w dzielnicy Mokotów myhive IO-1 oraz myhive Park Postępu, jak również trzy budynki zlokalizowane wzdłuż Alei Jerozolimskich, tj. myhive Brama Zachodnia, myhive Equator i myhive Nimbus i dwa znajdujące się przy metrze Rondo Daszyńskiego – myhive Crown Point i myhive Crown Tower. W przeliczeniu myhive w Polsce to prawie 140.000 mkw. powierzchni biurowej, z 156 najemcami, zatrudniającymi łącznie prawie 11.000 pracowników.

myhive Crown Tower to kameralny budynek o łącznej powierzchni biurowej na poziomie 8.200 mkw., zlokalizowany na warszawskiej Woli. Budynek znajduje się w odległości około 50 m od stacji metra Rondo Daszyńskiego i licznych przystanków linii autobusowych i tramwajowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×