Tu jesteś:

Hines będzie zarządzać Sterlinga Business Center

Sterlinga Business Center

Z początkiem września Hines rozpoczyna zarządzanie biurowcem Sterlinga Business Center, zlokalizowanym w Łodzi przy ulicy Sterlinga 8A. Tym samym firma powiększyła portfel zarządzanych nieruchomości o kilkanaście tysięcy mkw.

W portfelu zarządzanych nieruchomości w Polsce, Hines ma obecnie biurowiec New City na warszawskim Mokotowie oraz 5 nieruchomości logistycznych w Sosnowcu, Będzinie, Warszawie i we Wrocławiu. Razem z budynkiem SBC, zespół Property Management w Hines zarządza aktualnie nieruchomościami o łącznej powierzchni ponad 270 tys. mkw.
Sterlinga Business Center, którego Hines jest również właścicielem został ukończony w 2010 r. Budynek oferuje 13,4 tys. mkw.  nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A, rozmieszczonej na 9 kondygnacjach naziemnych. SBC  jest pierwszym budynkiem w Łodzi wyróżnionym ekocertyfikatem BREEAM. Obecnie jest wynajęty w 96 proc., między innymi takim firmom jak Tate & Lyle, Rule Financial, Takeda, BRE Bank oraz Philips.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×