Tu jesteś:

Grupa BUMA realizuje kolejne budynki w kompleksie DOT OFFICE

Grupa BUMA na terenie kompleksu biurowego Dot Office realizuje trzy kolejne budynki o powierzchni 37 tys. mkw. Budowa pierwszego z nich – L1 o pow. 13 tys. mkw. dobiega już końca. Docelowo w kompleksie Dot Office powstanie ponad 100 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A.

Budynek L1 to już dziewiąty z budynków Dot Office, kompleksu realizowanego przez Grupę BUMA na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej Krakowskiego Parku Technologicznego przy ul. Czerwone Maki i ul. Podole. Na sześciu kondygnacjach zaprojektowano 13 tys. mkw powierzchni biurowej uzupełnionej o funkcję handlowo-usługową na parterze. Budynek został zaprojektowany tak, aby elastycznie dostosowywać się do potrzeb najemcy. Powierzchnia najmu typowej kondygnacji to 2,5 tys. mkw, natomiast możliwość połączenia przewiązką z planowanym budynkiem L2 pozwala uzyskać aż 5 tys. mkw. powierzchni na jednej kondygnacji. Takie rozwiązanie pozwala najemcy na uzyskanie łącznie powierzchni 23,5 tys. mkw.

Dot Office to nie tylko miejsce pracy, ale także liczne usługi towarzyszące, które ułatwiają pracownikom organizację życia codziennego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×