Tu jesteś:

Globalworth Poland właścicielem Quattro Business Park

Quattro Business Park

Globalworth Poland został właścicielem największego portfela biurowego w Polsce po zakupie Quattro Business Park. 

Globalworth Poland jest teraz największym instytucjonalnym inwestorem i właścicielem na rynku biur w Polsce z portfolio ponad 290 000 mkw. powierzchni biurowej. Wartość całego portfela spółki przekroczyła tym samym 900 mln euro. 

Dla Globalworth Poland to już szósta i jednocześnie największa transakcja zakupu pojedynczej nieruchomości od końca ubiegłego roku. Firma jest obecnie w posiadaniu zróżnicowanych pod względem funkcjonalności i lokalizacji obiektów biurowych i biurowo-handlowych w Warszawie i na pięciu głównych rynkach regionalnych – we Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie i Gdańsku. W portfolio oferującym ponad 345 000 mkw. poza projektami typowo biurowymi, znajduje się m.in. legendarna już warszawska Hala Koszyki i wrocławska Renoma. 

Położony w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony Quattro Business Park oferuje ok. 60 000 mkw. powierzchni najmu oraz ponad 1 300 miejsc parkingowych. Złożony z pięciu budynków kompleks posiada certyfikację BREEAM. Wśród najemców Quattro znajdują się takie firmy jak.: Capgemini, Google, Luxoft, Epam, PerkinElmer, Lundbeck i Medicover.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×