Tu jesteś:

Ghelamco Poland w tym roku rozpocznie budowę 3 biurowców w Warszawie

Senator, Warszawa

W 2011 r. firma Ghelamco Poland zakupiła 8 nowych działek, głównie w Warszawie i okolicach. Już wkrótce, bo jeszcze w 2012 r., Ghelamco Poland rozpocznie realizacje kolejnych, trzech nowych projektów biurowych w stolicy.

W planach dewelopera na najbliższe 4 - 5 lat jest dostarczenie na rynek kolejnych 300 000 mkw. wysokiej klasy powierzchni biurowej, z czego 160 000 mkw. jest już w trakcie realizacji.

Firma Ghelamco Poland działa na polskim rynku nieruchomości już od 1991 r. Po ponad dwóch dekadach aktywności i dostarczeniu ponad 390 000 mkw. powierzchni biurowej firma nie zwalnia tempa. W skład bogatego portfolio dewelopera wchodzą przede wszystkim biura, a także wysokiej klasy projekty mieszkaniowe oraz magazynowe. Działalność dewelopera obejmuje także rynki regionalne tj. Wrocław i Katowice.

W połowie 2012 rok, deweloper planuje oddać do użytku realizowany w stolicy biurowiec Senator. Budynek dostarczy na rynek 25,000 mkw. powierzchni biurowej. Senator jest już w 75 proc. wynajęty. Obecnie trwa dalszy proces komercjalizacji i wkrótce biurowiec zostanie wystawiony na sprzedaż.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×