Tu jesteś:

Gemini Park Tarnów zwiększa obroty i odwiedzalność na początku roku

Gemini Park Tarnów.

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings, rozpoczęło nowy rok od wzrostu obrotów i frekwencji. Przez dwa pierwsze miesiące 2012 roku centrum odwiedziło blisko 16 proc klientów więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Najemcy zanotowali ponad 30 proc. wzrost obrotów w stosunku do stycznia i lutego 2011 roku.

Wstępne dane dotyczące marca wskazują, że frekwencja i obroty także będą wyższe niż w marcu ubiegłego roku.

- Poprzedni rok był bardzo udany dla Gemini Park Tarnów zarówno pod względem obrotów, jak i frekwencji. W ubiegłym roku dołączyło do nas 24 nowych najemców, a obecni otworzyli kolejne salony w naszym centrum. Rok 2012 także zapowiada się dobrze – podpisaliśmy już 6 umów z nowymi partnerami na łączną powierzchnię najmu ponad 500 mkw. Dane uzyskane z centrum pokazują, iż pierwszy kwartał tego roku zakończyliśmy wzrostem zarówno obrotów, jak i frekwencji– mówi Krzysztof Gaweł, Dyrektor Zarządzający Gemini Park Tarnów

Swój kolejny lokal w centrum otworzyła firma LPP :

- Jesteśmy zadowoleni z działania naszych sklepów w Gemini Park Tarnów, dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie salonu Mohito, który jest czwartym sklepem firmy LPP w tym centrum. Dobra lokalizacja obiektu i udany mix najemców to główne atuty Gemini Park Tarnów - mówi Monika Kapłan-Gerc, Dyrektor Marketingu LPP.

Nowi najemcy decydując się na usytuowanie swojego sklepu w Gemini Park Tarnów zwracają uwagę na usytuowanie oraz aktywność marketingową centrum:

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z obrotów naszego salonu w Gemini Park Tarnów. Decydując się na otwarcie sklepu dużą uwagę zwracaliśmy na lokalizację galerii handlowej, a Gemini Park Tarnów jest bardzo dobrze usytuowana i do tego prężnie funkcjonuje – mówi Tomasz Drobiński, Giacomo Conti.

Dla najemców liczy się również profesjonalne zarządzanie obiektem:

- Na sukces salonów YES, których jest już ponad 100, mierzony zarówno zwiększeniem obrotów, jak i rozpoznawalności marki, składa się sukces takich sklepów YES, jak ten w galerii Gemini Park Tarnów. Zarówno jej lokalizacja, jak i poziom zarządzania całym centrum oraz profesjonalna obsługa w samym salonie – wszystko to składa się na bardzo pozytywne opinie naszych Klientów - komentuje Grzegorz Sobierajski, YES.

Najemcy zauważają optymistyczne tendencje sprzedażowe i są zadowoleni z osiąganych wyników :

 - Jesteśmy usatysfakcjonowani naszymi wynikami sprzedaży. W Gemini Park Tarnów posiadamy 2 salony prasowe – w związku z ich dobrą lokalizacją liczymy na dalszy wzrost sprzedaży - mówi Grzegorz Maciągowski, Kolporter

Najemcy działu rozrywki zauważają wzrost odwiedzalności centrum, który przekłada się na obroty:

- Jestem zadowolony z obecności w Gemini Park w Tarnowie. Gemini systematycznie kreuje świadomość i zainteresowanie swoją ofertą na rynku . Ta, aktywność -imprezy i promocje organizowane w centrum powodują, że nasze stoiska są znacznie częściej odwiedzane–  mówi Paweł Ucherski reprezentujący Ogródek Zabaw Dziecięcych „Fair Play”

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada jego zarządca, firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z BOIG Property Consulting.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×