Tu jesteś:

Focus z certyfikatem BREEAM In-Use

Galeria Focus

Warszawski budynek biurowy Focus zlokalizowany przy Al. Ludowej 26 został  wyróżniony certyfikatem BREEAM In-Use International i uzyskał oceny "Excellent" i "Very Good" odpowiednio w kategoriach Building Management i Asset Performance.  Audyt na zlecenie zarządcy budynku, firmy doradczej Cushman Wakefield, przeprowadził a firma Sweco Consulting Sp. z o.o.

Focus to budynek biurowy klasy A o powierzchni najmu 32 000 mkw. Obiekt posiada 12 kondygnacji nadziemnych i trzy podziemne przeznaczone na garaże dla ok. 400 samochodów. Budynek został zaprojektowany przez architektów z warszawskiej pracowni APA Kuryłowicz & Associates. Obiekt zlokalizowany jest na warszawskim Śródmieściu, tuż przy Trasie Łazienkowskiej i w okolicach Pola Mokotowskiego. W niewielkiej odległości od budynku znajduje się stacja metra, linia tramwajowa oraz liczne przystanki autobusowe.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×