Tu jesteś:

Eurocentrum nagrodzone przez Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego

Eurocentrum Office Complex, Warszawie.

Eurocentrum Office Complex został nagrodzony przez PLGBC jako najlepszy ekologiczny biurowiec w Polsce z precertyfikatem LEED. Obiekt zlokalizowany w Alejach Jerozolimskich w Warszawie będzie największym w Polsce certyfikowanym biurowcem. Inwestorem jest Grupa Capital Park.

– Eurocentrum Office Complex będzie reprezentował najwyższej jakości standardy i funkcjonalność. Zakładamy optymalizację zużycia energii elektrycznej dla systemów ogólnobudynkowych na poziomie 25 proc. Co więcej, wartość ta może wzrosnąć aż do 40 proc. przy dodatkowej optymalizacji odbiorów własnych przez najemców - mówi Sylwia Filewicz, Head of Development and Construction w Grupie Capital Park

W czerwcu br. Eurocentrum Office Complex otrzymał precertyfikat LEED CS na poziomie Gold. Pełny certyfikat zostanie przyznany po zakończeniu prac, wykonaniu wszystkich odbiorów oraz odpowiedniej regulacji systemów instalacyjnych zgodnie z wymaganiami certyfikacji LEED.

Eurocentrum Office Complex to piętnastokondygnacyjny biurowiec o całkowitej powierzchni najmu blisko 70 000 mkw., oferujący wysokiej klasy powierzchnie biurowe, pasaż handlowo-usługowy, wewnętrzne patia z zielonymi ogrodami oraz udogodnienia dla komunikacji alternatywnej.

Autorem projektu Eurocentrum Office Complex jest renomowana pracownia PRC Architekci. Agentem wiodącym, odpowiedzialnym za proces doboru najemców powierzchni biurowych w budynku, jest firma Cushman & Wakefield.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×