Tu jesteś:

Echo stworzy Moje Miejsce w Warszawie

Moje Miejsce

Echo Investment startuje z budową kolejnego fragmentu Mojego Miasta na warszawskim Mokotowie. Ogólnodostępne przestrzenie zaprojektowali architekci z pracowni JEMS.

Echo Investment startuje z budową kolejnego etapu projektu Moje Miasto na warszawskim Dolnym Mokotowie. Będzie to otwarta  przestrzeń do pracy dla 3,5 tys. osób, mieszkania dla ponad 700 osób, ogólnodostępne przestrzenie: zielone skwery, otwarte place, kawiarnie, restauracje, delikatesy, place zabaw oraz liczne udogodnienia, m.in. stacje wypożyczenia rowerów oraz car sharingu. Ten otwarty dla wszystkich fragment Warszawy zaprojektowali architekci z pracowni JEMS. 

- Moje Miejsce będzie kolejnym po Browarach Warszawskich kawałkiem dobrego miasta, tworzonym przez Echo Investment. To przenikające się przestrzenie mieszkań, zielonych skwerów, uliczek, biur i licznych udogodnień. Jesteśmy współodpowiedzialni za to, by miasta rozwijały się w sposób zrównoważony, ich przestrzeń była otwarta i zachęcała do korzystania z niej. Moje Miejsce zostało zaprojektowane tak, by było przestrzenią do rozwijania się, wypoczywania i oddechu - mówi Waldemar Olbryk, członek zarządu Echo Investment. 

Moje Miejsce to 5 kameralnych części mieszkaniowych z 244 mieszkaniami, dwa biurowce o łącznej powierzchni 34 tys. mkw., lokale usługowe i liczne udogodnienia. Działka w 20 proc. będzie pokryta trawnikiem, kwiatami, krzewami i drzewami. Zieleń pokryje również dachy. Potwierdzeniem faktu, że Moje Miejsce będzie spełniało wszelkie kryteria energooszczędności i zrównoważenia, będzie certyfikat BREEAM.

Jesienią ubiegłego roku ruszyły wykopy pod fundamenty pierwszego biurowca. Za kilka tygodni rozpoczną się również prace przy budynkach mieszkaniowych i drugim biurowcu. Moje Miejsce powinno być gotowe już pod koniec 2019 roku.

Echo Investment jest polskim deweloperem z  doświadczeniem w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowo-usługowym oraz biurowym. 

Spółka przygotowuje kolejne kompleksowe projekty w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Od 1996 roku jest notowana jest na warszawskiej GPW. Zrealizowała już blisko 140 projektów o łącznej powierzchni prawie 1, 4mln mkw. w kilkudziesięciu miastach Polski.  Od 2015 roku Echo Investment jest częścią grupy kapitałowej Griffin Real Estate - Oaktree - PIMCO. 

Źródło: Echo Inv.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×