Tu jesteś:

Drugi HubHub w Europie otwarty

HubHub w biurowcu Postępu 14

Do Warszawy zawitało nowe miejsce dedykowane młodym przedsiębiorcom. HubHub otwarty przy ulicy Postępu 14 to połączenie przestrzeni biurowej i co-workingowej oraz programu wydarzeń edukacyjnych i spotkań w trakcie oraz po godzinach pracy.

W HubHub w budynku Postępu 14 znajduje się obecnie ponad 220 stanowisk roboczych w osobnych, wyposażonych pokojach lub przy współdzielonych biurkach. Przestrzeń położona na dwóch poziomach została zaaranżowana z wykorzystaniem mebli i wyposażenia wnętrz autorstwa polskich designerów. Na użytkowników czeka ogólnodostępna kuchnia, indywidualne schowki do przechowywania rzeczy, miejsca parkingowe dla rowerów, strefy odpoczynku, a także przestrzeń mieszcząca nawet kilkaset osób, w której odbywają się wydarzenia dla społeczności HubHub i nie tylko. Na parterze budynku Postępu 14 powstał też ogólnodostępny bar i bistro.

HubHub zajmuje w budynku Postępu 14 ponad 2000 mkw. powierzchni biurowej i jest drugim tego typu miejscem otwartym w Europie. Pierwszy działa od wiosny tego roku w Bratysławie. Kolejne powstaną w latach 2018-2020 roku w Pradze, Budapeszcie i Londynie. HubHub jest inicjatywą międzynarodowej firmy deweloperskiej HB Reavis.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×