Tu jesteś:

Druga faza Mokotów Nova oddana do użytku

Mokotów Nova, Warszawa

Firma Ghelamco Poland zakończyła właśnie II, ostatnią fazę inwestycji. Do użytku zostało oddane kolejne 15 000 mkw. biurowca, co w połączeniu z I fazą inwestycji (wrzesień 2011 r.) daje łącznie 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej klasy A. Mokotów Nova to jeden z największych obiektów biurowych w tej części Warszawy.

Już w zeszłym roku, po oddaniu I fazy inwestycji, do Mokotów Nova wprowadzili się pierwsi najemcy. Od września swoje biuro ma tu sam deweloper – Ghelamco Poland, który zajmuje 2 000 mkw. na 10 piętrze biurowca. Kolejne 1 600 mkw. zagospodarowała międzynarodowa firma Cargill, około 900 mkw. spółka Hyundai Motor Poland, a na parterze biurowca znajduje się placówka Medicover – firmy oferującej pełny zakres opieki medycznej.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Ghelamco podpisało umowy najmu na kolejne 6 500 mkw. powierzchni w kompleksie. Wkrótce do obu oddanych faz wprowadzą się kolejni, prestiżowi najemcy.

Gotowe do użytku są również wszystkie poziomy parkingu podziemnego. W sumie kompleks zapewnia miejsca postojowe dla ponad tysiąca samochodów. Część miejsc postojowych znajduje się na wewnętrznym patio z fontannami oraz innymi elementami tzw. małej architektury.

Mokotów Nova to kolejny „zielony” budynek Ghelamco. Cała inwestycja została zrealizowana zgodnie z wytycznymi prestiżowego, ekologicznego certyfikatu przyznawanego „zielonym” budynkom. Biurowiec otrzyma certyfikat  BREEAM  w I kwartale 2012. Obiekt zlokalizowany jest w Warszawie przy ul. Wołoskiej, zaledwie 500 m od Galerii Mokotów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×