Tu jesteś:

Defibrylatory w WTT

W Warsaw Trade Tower zainstalowane zostały 3 defibrylatory AED. Inicjatywa ta jest częścią kampanii społecznej „Masz moc” prowadzonej przez wieloletniego najemcę biurowca – Grupę AXA w Polsce.

Wieloletni najemca Warsaw Trade Tower, Grupa AXA w Polsce, zainstalował w biurowcu 3 defibrylatory AED. Urządzenia zamontowane są na parterze oraz na 3. i 22. piętrze, a w celu pokazania osobom pracującym w WTT jak korzystać z aparatów, zorganizowane zostało szkolenie z ich obsługi. To kolejna inicjatywa AXA w ramach kampanii społecznej „Masz moc”, którą firma prowadzi od trzech lat przy wsparciu merytorycznym Centrum Szkoleniowego AdrenaLTika.  

- Jako asset manager WTT w naszych działaniach kierujemy się zasadami employeewell-beingu, czyli troską o komfort naszych najemców. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się zgromadzić zaangażowanych najemców, z którymi możemy wspólnie prowadzić działania zgodne z tą koncepcją i dbać o bezpieczeństwo naszej społeczności. Dzięki defibrylatorom AED oraz szkoleniu osoby pracujące w budynku mogą czuć się bezpieczniej. Dlatego dziękuję firmie AXA za montaż urządzeń oraz zadbanie o Sąsiadów- mowi Izabela Kapil – Vice President Portfolio Management – Europe w Heitman:

Defibrylator AED jest bezpieczny zarówno dla ratującego, jak i poszkodowanego.

-Przekazujemy  praktyczną wiedzę o pierwszej pomocy przez stronę maszmoc.pl i kampanię telewizyjną oraz organizujemy szkolenia dla pracowników, agentów, przyjaciół firmy i innych osób z najbliższego otoczenia. Ostatnio właśnie dla setek naszych sąsiadów z WTT – wyjaśnia Aleksandra Leszczyńska, dyrektor komunikacji korporacyjnej w AXA.

Warsaw Trade Tower powstał pod koniec lat 90. jako jeden z pierwszych wolskich wieżowców. W latach 2015-16 biurowiec przeszedł modernizację, w wyniku której zyskał udogodnieia zgodne z koncepcją employee-wellbeing. WTT ma również certyfikat BREEAM In-Use z oceną na poziomie Very Good w kategorii Asset Performance.

Źródło: WTT

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×