Tu jesteś:

Cushman & Wakefield zarządcą dwóch obiektów CPI Property Group

Atrium Plaza

Atrium Centrum oraz Atrium Plaza to sześciopiętrowe budynki oferujące powierzchnie biurowe, zlokalizowane w centrum Warszawy. Posiadają dwie kondygnacje parkingów podziemnych oraz ofertę handlowo-gastronomiczną. Łączna powierzchnia obu budynków to ok. 32 tys. mkw.

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield w imieniu CPI Property Group była dotychczas odpowiedzialna za zarządzanie budynkami biurowymi: Central Tower, Prosta 69 i Diana, w którym mieści się Instytut Goethego w Warszawie oraz obiektami handlowymi Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu i Galeria Orkana w Lublinie.

- Nabycie budynków Atrium Centrum i Atrium Plaza w Warszawie zwiększy ponad dwukrotnie nasz portfel nieruchomości biurowych i  jest to dla nas kolejny krok do wzmocnienia pozycji na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Zlokalizowanie  nowych obiektów w bliskiej odległości względem obecnych pozwoli  sprostać  potrzebom naszych najemców i klientów  w ewentualnej ekspansji. – komentuje Aleksandra Bis, Asset Manager w CPI Property Group.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×