Tu jesteś:

Cushman & Wakefield zarządcą budynkuu Grójecka Offices

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na zarządcę powstającego na warszawskiej Ochocie budynku Grójecka Offices. Nowy biurowiec pomieści 7400 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Zlokalizowany jest przy ulicy Grójeckiej 206. Budynek zostanie oddany do użytku w II kwartale 2017 roku.

Budynek Grójecka Offices zostanie oddany do użytku w drugim kwartale 2017 roku. Jest już wynajęty w 50%. Wśród najemców są takie firmy jak PANEK S.A., KARMAR S.A., Zdrofit, czy Nowakowski Gorąco Polecam, która na parterze przewidzianym na działalność usługową i handlową uruchomi piekarnio-kawiarnię. Trwają rozmowy z kolejnymi najemcami.

Deweloperem obiektu jest OKRE Development Sp. z o.o. Firma aktywnie działa w sektorze powierzchni mieszkaniowych i biurowych. Obecnie w fazie realizacji znajdują się dwie inwestycje: Grójecka Offices, budynek biurowy klasy A, który powstaje w Warszawie oraz inwestycja mieszkaniowa realizowana w Poznaniu przy ulicy Saperskiej. W przygotowaniu są projekty w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×