Tu jesteś:

Cushman & Wakefield zarządcą Prosta Tower

Prosta Tower w Warszawie

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została wybrana na zarządcę warszawskiego budynku biurowego Prosta Tower. Właścicielem inwestycji jest specjalistyczny otwarty fundusz nieruchomości zarządzany przez Credit Suisse Real Estate Investment Management Germany. Umowę między stronami podpisano w grudniu 2016 r.

Prosta Tower to 19-piętrowy budynek klasy A, oferujący łącznie ok. 6 tys. mkw. powierzchni biurowej. Zlokalizowany jest w biznesowym centrum Warszawy, przy rondzie Daszyńskiego. Został oddany do użytku w 2011 roku.

Credit Suisse Real Estate Investment Management działa w 20 krajach i dysponuje czterema biurami na trzech kontynentach. Zarządza nieruchomościami o wartości 40,1 mld euro (według stanu na dzień 31 grudnia 2016 r.) i należy do największych firm zarządzających funduszami nieruchomości w Europie i na świecie. Ponad połowę stanowią aktywa zarządzane w imieniu inwestorów instytucjonalnych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×