Tu jesteś:

Concept Tower pod opieką Colliers

Concept Tower w Warszawie

Colliers International, wiodąca firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych, przejęła w zarządzanie biurowiec Concept Tower, na warszawskiej Woli, o łącznej powierzchni użytkowej 9 000 mkw. Concept Tower jest pierwszym w Polsce budynkiem biurowym z dwoma renomowanymi zielonymi certyfikatami - LEED Gold i BREEAM.

Concept Tower należy do Concept Development Group i oferuje ponad 8 800 mkw. powierzchni biurowej. Budynek jest dogodnie usytuowany na ul. Grzybowskiej 87 na szybko rozwijającej się Woli. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do transportu miejskiego i innych części miasta.

Budynek powstał w 2012 r. i został wyposażony w zielone rozwiązania, ograniczające do minimum oddziaływanie na środowisko naturalne, w tym oświetlenie z czujnikami ruchu, okna i elewacje o wysokiej izolacyjności termicznej. Ponadto najemcy mogą korzystać z nowoczesnego systemu klimatyzacji z indywidualną regulacją temperatury i wilgotności. Do dyspozycji najemców są również cztery szybkobieżne windy i trzypoziomowy podziemny parking na ponad 100 samochodów.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×