Tu jesteś:

Colliers zarządcą budynków należących do Wisher Enterprise

Silver Tower Center

Firma Colliers International objęła w zarządzanie dwa budynki należące do spółki Wisher Enterprise - Grzybowska 43 w Warszawie i Silver Tower Center we Wrocławiu. To kolejne prestiżowe nieruchomości w portfolio Colliers pozyskane w tym roku.

Grzybowska 43 to 13-kondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 10 tys. mkw. zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy. Na dwóch pierwszych piętrach budynku znajdują się biura serwisowane oraz centrum konferencyjne dostępne dla najemców. Pozostałe piętra zajmuje hotel sieci ibis Styles. Do dyspozycji użytkowników Grzybowska 43 pozostaje ponad 100 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. 

Drugi pozyskany w zarządzanie budynek to wrocławski biurowiec Silver Tower Center położony w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie głównego dworca kolejowego. Jego powierzchnia to 25 tys. mkw., z czego największą część zajmują biura oraz hotel sieci ibis Styles. W budynku znajduje się również centrum konferencyjne o powierzchni ponad 1,5 tys. mkw. Do dyspozycji najemców oddano dwukondygnacyjny podziemny parking ze 184 miejscami postojowymi.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×