Tu jesteś:

Colliers wspomoże JLL w komercjalizacji Poleczki Business Park

Poleczki Business Park

Colliers International będzie pośredniczył w wynajmie powierzchni biurowo-usługowych w projekcie Poleczki Business Park w Warszawie.

Colliers International będzie odpowiadać za komercjalizację Poleczki Business Park wspólnie z Jones Lang La Salle. Inwestycja Poleczki Business Park, którą firmy UBM przy współpracy z CA Immo planują zrealizować do 2017 r., zakłada wykonanie piętnastu budynków biurowo-usługowych z funkcją parkingową, w tym wielokondygnacyjnego parkingu (ok.1000 miejsc). Poleczki Business Park, jako największy park biznesu w Europie Środkowej będzie oferować łącznie ok. 210 tys. mkw. powierzchni biurowej. W 2010 r. ukończono fazę pierwszą projektu oddaniem do użytku budynków A1 i A2 o łącznej powierzchni najmu 45 tys. mkw. W styczniu 2011 r. rozpoczęto realizację drugiego etapu, w ramach którego powstały dwa trzypiętrowe budynki B1 i C1, o łącznej powierzchni 21 tys. mkw. W obecnej fazie realizacji, Poleczki Business Park oferuje 7000 mkw. powierzchni biznesowej i wystawienniczej na parterze.

Poleczki BP jest usytuowany 3km od lotniska im. Chopina na Okęciu, 10 km od centrum miasta i w pobliżu dróg ekspresowych S2 i S79. Deweloper dodatkowo usprawnia komunikację do kompleksu – działają już dwa shuttle busy – bezpłatne autobusy zapewniające najemcom transport do metra Imielin i lotniska. W kwietniu 2013 r. zostanie uruchomiona stacja rowerowa Veturilo – Poleczki Business Park. Za projekt architektoniczny Poleczki BP odpowiedzialna jest pracownia RKW Polska, obecnie prace projektowe dla inwestycji prowadzi zespół architektów UBM Polska.
– Pierwsza faza została już w całości skomercjalizowana, druga również osiągnęła wysoki poziom komercjalizacji, liczymy na podobne zainteresowanie kolejnymi fazami projektu – mówi Rudolf Grossmayer, członek zarządu Poleczki Business Park.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×