Tu jesteś:

Colliers bierze w zarządzanie nieruchomości Immofinanz

Biurowiec Crown Tower w Warszawie

Colliers International wygrał przetarg na zarządzenie jedenastoma nieruchomościami biurowymi i przemysłowymi Immofinanz Group w Polsce, Bułgarii i na Węgrzech o całkowitej powierzchni przekraczającej 167 tys. mkw. GLA.

W ramach wygranego przetargu do portfela Colliers w Polsce dołączyło pięć obiektów biurowych w Warszawie oraz dwa parki logistyczne – jeden w Warszawie, a kolejny na Śląsku. Całkowita powierzchnia nieruchomości Immofinanz Group w Polsce zarządzanych przez Colliers wynosi ponad 86 tys. mkw. Do portfolio należą m.in. budynki klasy A, takie jak IO-1 z powierzchnią przekraczająca 22 tys. mkw. GLA, Crown Point o powierzchni 10,5 tys. mkw. GLA czy Crown Tower z ponad 8 000 mkw. GLA.

Nieruchomości Immofinanz Group na Węgrzech przejęte w zarządzanie przez Colliers to trzy obiekty przemysłowe w Budapeszcie o łącznej powierzchni 71 tys. mkw. Wśród nich jest np. Pharma Park, którego najemcy mają bardzo specyficzne wymagania  wynikające z charakteru branży farmaceutycznej. Ostatnią z przejętych nieruchomości jest obiekt biurowy w stolicy Bułgarii Sofii o powierzchni najmu prawie 10 tys. mkw. GLA.

W rejonie Europy Wschodniej Colliers zarządza 79 nieruchomości o łącznej powierzchni ponad 1,3 mln mkw. Szacowana wartość tych obiektów to ponad 3 mld euro. W Polsce, Colliers zarządza 58 nieruchomościami o powierzchni przekraczającej 900 tys. mkw. GLA. Budynki te znajdują się głównie w Warszawie, ale także we Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu. W skład portfolio obiektów zarządzanych przez Colliers wchodzą nieruchomości biurowe, magazynowe oraz handlowe.

 

 

Polskie nieruchomości Immofinanz zarządzane przez Colliers:

Biurowe:

Crown Point      Ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa
Crown Tower     ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
IO-1                  ul. Puławska 182, 02-515 Warszawa
Taifun               ul. Jutrzenki 183, 02-231 Warszawa
Cybernetyki      ul. Cybernetyki 21, 02-677 Warszawa

Logistyczne:

Łopuszańska Business Park, ul. Łopuszańska 38 B,  02-232 Warszawa
Silesia Logistic Park, 42-260 Kamienica Polska Kolonia Klepaczka

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×