Tu jesteś:

Chmielna 89 – nowy punkt na mapie Warszawy

Chmielna 89

Cavatina Holding S.A. podejmuje się pierwszej, warszawskiej realizacji biurowca Chmielna 89. 

Wychodząca na Dworzec Centralny i Złote Tarasy ulica, przyciąga inwestorów i jest nową aleją biznesu. W jej okolicy powstaje biurowy projekt Chmielna 89. Budynek łącznie oferuje ponad 25 000 mkw. powierzchni na 14 kondygnacjach z przeznaczeniem na działalność mixed-use. 

Na budowie zakończono prace geotechniczne. Przestrzeń handlowa  zaplanowana jest w części parterowej budynku. Dla przyszłych pracowników dostępne będą usługi gastronomiczne, zlokalizowane na powierzchni ok. 430 mkw. .Na dodatkowe usługi przeznaczone zostanie łącznie ponad 1050 mkw. 

Prowadzone są również rozmowy z kilkoma grupami hotelowymi, jednak nie zapadła jeszcze ostateczna decyzja dotycząca tej przestrzeni w budynku, jak również ewentualnego wyboru operatora.

Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynku planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2019 roku. Deweloperem realizującym całą inwestycję jest Cavatina Holding S.A.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×