Tu jesteś:

Certyfikat BREEAM dla nastęnego warszawskiego biurowca

Oxygen Park, Warszawa

Oxygen Park, najnowszy obiekt biurowy Yareal Polska, zlokalizowany przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie, otrzymał międzynarodowy certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Budowa biurowca rozpoczęła się w lipcu 2012 roku. Obecnie trwają prace budowlane drugiej fazy – budynku B, którego ukończenie planowane jest w listopadzie 2013 r. Budynek A posiada już pozwolenie na użytkowanie.

– Rozwiązania zaprojektowane w Oxygen Park są elementem naszej długofalowej strategii zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju – mówi Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi w Yareal Polska – Dbamy o aspekty środowiskowe realizując budynki przyjazne dla natury oraz ich użytkowników, co bezpośrednio przekłada się na korzyści ekonomiczne najemcy. Podpisujemy umowy (tzw. „green lease”), które zakładają współpracę najemcy i wynajmującego w ekologicznym podejściu do środowiska – dodaje Oleksińska.

– Obserwuję wśród najemców wzrost świadomości związanej z proekologicznymi rozwiązaniami w budynkach biurowych, szczególnie tymi, które mają bezpośredni wpływ na optymalizację kosztów najmu – mówi Sylwia Piechnik, Dyrektor ds. Najmu i Sprzedaży w Yareal Polska.

Oxygen Park zaoferuje swoim najemcom około 18,400 mkw. powierzchni biurowej w standardzie klasy A, rozmieszczonej w dwóch budynkach, w każdym na 6 kondygnacjach. Na parterze Oxygen Park znajdą się powierzchnie handlowo-usługowe, takie jak kantyna przeznaczona dla najemców budynku oraz kiosk.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×