Tu jesteś:

Centrum Biurowe Neptun otrzymało pozwolenie na użytkowanie

Centrum Biurowe Neptun, Gdańsk

Firma Hines poinformowała o uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie dla Centrum Biurowego Neptun. Inwestycja zlokalizowana przy alei Grunwaldzkiej 103A, w gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, to budynek biurowy z częścią usługową, który oferuje swoim najemcom blisko 16 tys. mkw. powierzchni w standardzie klasy A.

Generalnym wykonawcą zakończonych właśnie robót budowlanych był Budimex S.A. Obecnie trwają prace wykończeniowe na wybranych kondygnacjach, które w marcu zostaną zajęte przez pierwszych najemców.

Budynek oferuje swoim najemcom 15.3 tys. mkw. metrów powierzchni biurowej zlokalizowanej na 18 kondygnacjach. Na parterze budynku znajduje się chroniony hol recepcyjny oraz lokale usługowo-handlowe. Na pierwszym piętrze zaplanowano wyposażone sale konferencyjne dedykowane przyszłym użytkownikom budynku.

Autorem koncepcji architektonicznej budynku jest pracownia architektoniczna Aedas, wybrana przez Hines w wyniku konkursu przeprowadzonego na początku 2010 roku

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×