Tu jesteś:

CPI przejmuje zarządzanie biurowcami Central Tower i Prosta 69

Prosta 69

CPI Property Group (CPIPG), największy właściciel nieruchomości komercyjnych w Czechach, Berlinie i regionie Europy Środkowo-Wschodniej, jest coraz bliżej zakończenia procesu przejmowania zarządzania w swoich biurowcach w Warszawie. Od czerwca na model zarządzania właścicielskiego przechodzą Central Tower oraz Prosta 69.

CPIPG konsekwentnie realizuje proces zarządzania własnym portfelem nieruchomości biurowych w Warszawie. W maju grupa przejęła property management w Atrium Centrum, Atrium Plaza i Equator IV, a od 1 czerwca na właścicielski model zarządzania przechodzą Central Tower i Prosta 69. Po tych zmianach CPIPG samodzielnie zarządza w 9 swoich biurowcach w Warszawie.

Central Tower to jeden najbardziej rozpoznawalnych budynków biurowych w Warszawie. Oferuje blisko 15 00 mkw. powierzchni klasy A na 26 piętrach. Położony w samym sercu stolicy, na styku najważniejszych arterii komunikacyjnych, biurowiec gwarantuje nie tylko elastyczne rozwiązania adaptacyjne i techniczne, ale również wspaniałe widoki.

Prosta 69 to doskonały wybór dla firm, poszukujących optymalnych rozwiązań w dobrej cenie. Budynek dysponuje powierzchnią 11 460 mkw., dostępną na 9 piętrach. Położony na prężnie rozwijającej się bliskiej Woli, w wygodnej infrastrukturze komunikacyjnej, w tym sąsiedztwie drugiej linii metra, zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych miejsc w stolicy – dworce, lotniska, wyloty na drogi ekspresowe i autostradę.

„Sukcesywne przechodzenie na właścicielski model zarządzania w warszawskich biurowcach CPIPG już utwierdza nas w słuszności strategii. Wprowadzenie jednolitych standardów w zakresie organizacji, funkcjonowania, jak również modernizacji biurowców doskonale sprawdza się w tak trudnym czasie, jak powrót najemców do biur po przerwie spowodowanej pandemią. Nasze rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa działają we wszystkich biurowcach, a zmiana zarządcy pozwoli na jeszcze szybszą i efektywniejszą egzekucję procedur wewnętrznych.” – komentuje Marcin Mędrzycki, P.O. Head of Asset Management w CPIPG Polska. 

Obecnie CPIPG jest właścicielem 13 biurowców w Warszawie, o łącznej powierzchni przekraczającej 305 000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×