Tu jesteś:

CBRE będzie pracować dla Kulczyka

Warta Tower

Firma doradcza CBRE została agentem odpowiedzialnym za komercjalizację i marketing warszawskiego biurowca Warta Tower, którego właścicielem jest Kulczyk Real Estate Holding.

Warta Tower, o łącznej powierzchni ponad 27 tys. mkw., to jeden z największych kompleksów biurowych w Warszawie. Nieruchomość składa się z 82-metrowej wieży biurowej oraz 6-piętrowego podium. Budynek znajduje się w centrum stolicy, przy ul. Chmielnej. Właścicielem Warta Tower jest Kulczyk Real Estate Holding, a zarządcą Kulczyk Silverstein Properties. – Jesteśmy zaszczyceni, że Kulczyk Silverstein Properties powierzył nam komercjalizację jednego z najbardziej rozpoznawalnych budynków stolicy. Znakomita centralna lokalizacja w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych miasta, łatwy dostęp do środków transportu publicznego, wysoki standard techniczny oraz duże przeszklenie  budynku zapewnia  najemcom komfortowe i bezpieczne warunki pracy. Biurowiec oferuje wiele udogodnień dla najemców i gości m.in. ogrody, centrum konferencyjne, restaurację, centrum medyczne Lux Med oraz bank. Jesteśmy przekonani, że budynek przyciągnie wiele prestiżowych firm – powiedział Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE.

Kulczyk Silverstein Properties (KSP) jest międzynarodową, prywatną firmą inwestycyjną i deweloperską z siedzibą w Warszawie, będącą joint venture pomiędzy Kulczyk Real Estate Holding S.à r.l (KREH) i Silverstein Properties, Inc. KSP powstało pod koniec 2010 r. i zajmuje się budowaniem i inwestowaniem w nieruchomości biurowe oraz handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej.

CBRE będzie pracować dla Kulczyka

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×