Tu jesteś:

Biurowiec Witosa Point z pozwoleniem na użytkowanie

Witosa Point

Stołeczna spółka Totalbud uzyskała pozwolenie na użytkowanie zbudowanego przez nią warszawskiego biurowca Witosa Point przy ul. Ludwika Idzikowskiego 30.

Witosa Point stanął na działce o pow. 2615 mkw., natomiast powierzchnia zabudowy wyniosła 1273 mkw. Typowa kondygnacja biurowa z jej open space'ami została przewidziana dla 140 pracowników. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wynosi 9257 mkw. Ma on sześć kondygnacji nadziemnych i dwie garażowe podziemne oferujące 112 miejsc parkingowych.

Ściany Witosa Point są traktowane jako tarcze, a budynek jest podwieszony pod trzony klatkowe. Cały obiekt jest wykonany w konstrukcji żelbetowej prawie bez murów i to również jest nieczęste w praktyce budowlanej. W tym przypadku wszystko jest w żelbecie. Budynek wystaje na zewnątrz kubatury cokołowej i ma też wiele ukosów.- komentuje prezes Totalbudu Mariusz Pałka.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×