Tu jesteś:

Biurowiec Moniuszki 1A sprzedany dla CPI Property Group

Międzynarodowa firma doradcza CBRE reprezentowała firmę Catalyst Capital przy sprzedaży biurowca Moniuszki 1A w centralnym obszarze biznesowym w Warszawie. Kupującym jest firma CPI Property Group.

Jesteśmy dumni z przeprowadzonej sprzedaży biurowca Moniuszki 1A firmie CPIPG. Nieruchomość jest w 100% wynajęta, a wśród najemców budynku są podmioty zarówno z sektora publicznego, jak i prywatnego. Biurowiec Moniuszki 1A jest wysokiej jakości aktywem w doskonałej lokalizacji, które nowemu właścicielowi gwarantuje dobry i stabilny zwrot z inwestycji - powiedział Tomasz Doktór, dyrektor z Catalyst Capital.

Moniuszki 1A jest uważany za jeden z najbardziej wyróżniających się i przyciągających uwagę budynków w centrum Warszawy. Usytuowany w prestiżowej lokalizacji w obrębie Centralnego Obszaru Biznesowego w stolicy, na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej - jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w mieście. Ta lokalizacja zapewnia dogodne połączenie ze wszystkimi częściami Warszawy, dzięki unikalnemu dostępowi do środków komunikacji miejskiej: stacji Metro Świętokrzyska, która jest połączeniem dwóch linii metra, a także licznych autobusów i tramwajów.

Biurowiec składa się z 18 pięter i dwupiętrowego podziemnego parkingu. Nieruchomość została oddana do użytku w 2002 roku. W 2015 roku firma Catalyst Capital podjęła kompleksową renowację obiektu. Moniuszki 1A to budynek biurowy klasy A, oferujący 9,790 mkw. powierzchni biurowej.

Moniuszki 1A to dobry przykład udanej modernizacji i repozycjonowania obiektu. Po modernizacji doskonale nadaje się dla mniejszych i średnich najemców, którzy cenią sobie połączenie dobrej jakości i centralnej lokalizacji z bezkonkurencyjnym dostępem do transportu publicznego. Z punktu widzenia inwestora jest to niezwykle atrakcyjny obiekt w portfelu - powiedział Przemysław Felicki, szef działu inwestycji, CBRE.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×