Tu jesteś:

Biura przyszłości

Eyal Litwin, Dyrektor generalny Adgar Poland

Coraz więcej osób dostrzega zalety pracy w przyjaznej i wygodnej przestrzeni, która wspiera kreatywność i pozwala wyzwolić energię oraz pasję do działania. Sukces biur coworkingowych, który obserwujemy od kilku lat, potwierdza to i zdaje się jasno wyznaczać kierunek zmian dla rynku biurowego.

Zauważyliśmy w Adgar Poland, wprowdzając na polski rynek pierwszą przestrzeń co-creatingową Brain Embassy (BE), że ludzie potrzebują takiego miejsca do pracy, gdzie mogą się swobodnie spotykać z innymi osobami, wzajemnie inspirować, wymieniać ideami. BE idzie dalej niż zwykły coworking, ponieważ nie tylko daje pracownikom wyjątkową powierzchnię designersko i kreatywnie zaaranżowaną, ale wspiera ich unikatowymi na rynku programami rozwoju osobowego, pomaga łączyć ze sobą ludzi i biznesy.

Z naszych przestrzeni BE korzystają zarówno freenlancerzy, start-upy, jaki i duże firmy i globalne korporacje. Stworzyliśmy również BeYOURSeLF (BeYS), wyjątkowy model najmu czerpiący najlepsze elementy z tradycyjnego najmu oraz co-creatingu. „Freedom lets business grow” to hasło BeYS, które oddaje filozofię tego miejsca, łączącego w sobie wolność i wygodę, m.in. dzięki minimum miesięcznemu okresowi wypowiedzenia, brakowi tradycyjnego czynszu za metry kwadratowe a płatności za osobę czy pełnemu członkostwu w Brain Embassy z dostępem przestrzeni BE. Jestem przekonany, że biura przyszłości będą szły właśnie w tym kierunku, dając pracownikom i firmom jak najwięcej wolności, komfortowej przestrzeni, wzbudzając kreatywność i zaangażowanie w sprawy firmy i rozwijanie biznesu.

Pracownicy Adgara w Izraelu, Belgii i Kanadzie nie mogą się doczekać BE i BeYS u siebie. Zaczęliśmy od Polski, która się dynamicznie rozwija, stając się liderem w regionie CEE. W Polsce nabyliśmy pewności, że te koncepty najmu mają przed sobą dużą przyszłość.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×