Tu jesteś:

Bank Millennium na dłużej w Harmony Office Center II

Harmony Office Center II

Bank Millennium przedłuża do 2030 roku umowę najmu blisko 7 500 mkw. w kompleksie Harmony Office Center II, na warszawskim Mokotowie. W procesie wynajmu, właściciela nieruchomości - hiszpański fundusz Azora Europa - reprezentowała firma doradcza Knight Frank, odpowiedzialna również za zarządzanie trzema budynkami kompleksu biurowego. Bank Millennium reprezentowała firma doradcza Cushman & Wakefield. 

- Zarząd Banku podjął strategiczną decyzję o pozostaniu w obecnej siedzibie przy ul. Żaryna na kolejne lata. Zależało nam na komforcie pracowników i synergii biznesu, która wynika z posiadania jednego adresu i bliskości wszystkich jednostek Banku - podkreśla Ivo Novo, dyrektor Departamentu Administracji i Infrastruktury Banku Millennium. 

Bank Millennium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. 

Bank od lat prowadzi działalność na wszystkich rynkach finansowych, zapewniając tym samym swoim Klientom kompleksowe usługi finansowe w ramach jednej instytucji. Bank stanowi centrum Grupy Banku Millennium w skład, której wchodzą: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych. 

Harmony Office Center II, w którego skład wchodzą budynki: B, C i D, to kompleks biurowy, klasy A, usytuowany na warszawskim Mokotowie, w jego części graniczącej ze Śródmieściem. Właścicielem kompleksu Harmony Office Center II jest fundusz Azora Europa. Knight Frank odpowiada za zarządzanie i wynajem nieruchomości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×