Tu jesteś:

Avestus Real Estate: Budowa drugiego etapu Enterprise Park na finiszu

Enterprise Park, Kraków

W powstającym na krakowskim Podgórzu drugim etapie Enterprise Park zakończyła się właśnie instalacja elewacji zewnętrznej nowopowstającego budynku C. Wkrótce na terenie budowy pozostaną już tylko ekipy zajmujące się montażem instalacji wewnętrznych i robotami wykończeniowymi, aby dostosować powierzchnie do potrzeb najemców. Otwarcie budynku C ma nastąpić na przełomie sierpnia i września bieżącego roku.

Drugi etap Enterprise Park to kolejny obiekt biurowy w kompleksie. Budynki A i B zostały oddane do użytku w 2012 r. i są już w całości wynajęte. Czterokondygnacyjny budynek C zaoferuje przyszłym najemcom 14 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A ze specjalistycznymi rozwiązaniami opracowanymi z myślą o szczególnych wymaganiach najemców z sektora BPO/SSC/IT i R&D. Spośród tych rozwiązań wymienić można np. powierzchnie o zwiększonej nośności przeznaczone na pomieszczenia serwerowni, czy też możliwość zainstalowania przez najemców własnych generatorów.

W nowym biurowcu znajdują się obszerne przestrzenie pięter, od 4.066 mkw. do 4.236 mkw., z możliwością elastycznej aranżacji biur, zarówno w układzie klasycznym, z podziałem na pokoje, jak i przestrzeni typu 'open space'.

Kompleks Enterprise Park powstaje z zachowaniem zasad zrównoważonego budownictwa. Pierwszemu etapowi projektu przyznano certyfikat budownictwa ekologicznego BREEAM na poziomie "bardzo dobry". Realizowany obecnie drugi etap projektu również otrzymał taki certyfikat.

Deweloperem inwestycji Enterprise Park jest Avestus Real Estate.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×