Tu jesteś:

Ambassador wynajęty. Pacific pnie się w górę

Budynek biurowy Ambassador przy ul. Domaniewskiej w Warszawie

Ostatnia dostępna powierzchnia biurowa w budynku Ambassador w Warszawie została wynajęta przez firmę Yusen Logistics. Kolejny biurowiec kompleksu już pnie się w górę.

– Komercjalizację biurowca rozpoczęliśmy w 2012 r. Jeszcze przed oddaniem Ambassadora do użytkowania udało się nam wynająć ponad 80 proc. budynku i w kolejnych miesiącach pozyskaliśmy najemców na pozostałą powierzchnię – mówi Łukasz Kałędkiewicz, dyrektor działu powierzchni biurowych w CBRE, firmy odpowiedzialnej za komercjalizację kompleksu biurowego Ocean Business Park, w skład którego wchodzi m.in. biurowiec Ambassador.

Budynek biurowy Ambassador przy ul. Domaniewskiej w Warszawie jest inwestycją Kronos Real Estate. Ambassador oferuje 14,9 tys. mkw. powierzchni biurowej, 1000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej oraz 298 miejsc parkingowych rozmieszczonych na 4 kondygnacjach podziemnych. Budynek został oddany do użytku w marcu 2013 r. Do grona najemców budynku należą m.in.: Electronic Arts, Aecom, Gras Savoye, DSV, Coty, Ipsos, CBRE Corporate Outsourcing, ACC Advanced Solutions i Yusen Logistics.

Obok Wynajętego Ambassadora powstaje już kolejny biurowiec, Kronosa – Pacific o powierzchni 17,7 tys. netto (18,4 tys. GLA). – Jesteśmy aktywni na rynku warszawskim, czego przykładem jest  realizacja kolejnego budynku biurowego o nazwie Pacific, który powstanie w ramach szerszego kompleksu biurowo-mieszkaniowego Kronos przy ul. Domaniewskiej. Planując realizację kolejnych inwestycji liczymy również na zawarcie interesujących transakcji najmu – zapowiada Alberto Esgueva Gutiérrez, prezes Kronos Real Estate.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×